Zwycięstwo na koniec sezonu

Dołącz do grupy na Telegramie

Lepszego zakończenia sezonu nie mogli sobie zafundować rugbiści Unii Brześć/Terespol w ostatnim spotkaniu przeciwko zespołowi Chaos Poznań. Pewne zwycięstwo 69:19 pozwoliło udanie zakończyć sezon oraz z nadzieją spoglądać na kolejny. 

Sezon jak na debiutanta wyjątkowo udany. Unia potrafiła nawiązać rywalizację w nowym dla siebie towarzystwie godnie reprezentując przygraniczne miasta. 4 wygrane spotkania przy 6 porażkach i 4 miejsce w końcowej rywalizacji pośród 6 osobowej ligi to końcowy dorobek Unii. 

Teraz przed zawodnikami Unii zasłużona przerwa i oczekiwanie na nowy sezon w który niewątpliwie wejdą z nowymi doświadczeniami pozwalającymi im walczyć jak równy z równym z najlepszymi w stawce. Drużynie Unii gratulujemy zaangażowanie na boisku oraz pokazania ducha walki i przede wszystkim zainteresowania kibiców w Terespolu tą nową dyscypliną sportu. 

A poniżej komentarz z oficjalnego profilu drużyny na Facebooku:

Kończymy sezon wygrywając 69:19 z ekipą CHAOS Poznań. Wszyscy zostawiliśmy serca na boisku a chłopaki z Poznania nawet i po za, chyba polubili nasz Terespol… Zacna ekipa !!! 😁 Taaaak, to był widowiskowy mecz, wiele udanych długich rajdów zakończonych przyłożeniem! Czekamy na nowy sezon. Oj, bedzie się działo. Dziękujemy naszym kibicom z Tsp i Brześcia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply