Zwłoki znalezione w mieszkaniu na terenie Gminy Terespol

Dołącz do grupy na Telegramie

Dzisiaj w nocy dyżurny terespolskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że mieszkająca za granicą kobieta nie ma kontaktu ze swoją matką. Na miejsce skierowane zostały służby ratunkowe. Funkcjonariusze ujawnili nieprzytomną 58-latkę, która trafiła do szpitala. W trakcie działań w jednym z pokoi ujawnili szkielet ludzki. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Zwłoki zostały zabezpieczone celem dalszych badań.

Dzisiaj po godzinie 1.00 w nocy dyżurny terespolskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że mieszkająca za granicą kobieta nie ma kontaktu ze swoją matką. Z relacji zaniepokojonej córki wynikało, że mieszkająca na terenie gminy Terespol matka ma problemy zdrowotne. Pod wskazany adres natychmiast skierowany został patrol.  Policjanci wspólnie z wezwanymi strażakami weszli do zamkniętego mieszkania.

Wewnątrz znaleźli nieprzytomną 58-latkę, która przetransportowana została do szpitala. Podczas przeprowadzonej interwencji w jednym z pokoi policjanci ujawnili szkielet ludzki. Z ustaleń policjantów wynika, że z kobietą zamieszkiwała jej matka.

Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego zwłoki zostały zabezpieczone celem dalszych badań.

  • komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla
  • KMP Biała Podlaska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply