Zrzutka dla OSP Terespol !

Dołącz do grupy na Telegramie

W najbliższym czasie OSP Terespol zamierza przystąpić do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, gdzie wymagane jest posiadanie systemu selektywnego powiadamiania strażaków o zdarzeniu tzw. Syreny selektywnej, jest to koszt ok. 7000 zł. 

Dzięki selektywnemu systemowi powiadamiania strażaków czas wyjazdu jednostki zostanie skrócony do minimum. W momencie wstąpienia terespolskiej jednostki do KSRG może ona nieść pomoc nie tylko na terenie naszej gminy ale też na terenie całego województwa a w szczególnych wypadkach na terenie całego kraju.

Na chwilę obecną zostało zebrane 255 złotych co stanowi 3% całej kwoty. Każdy z nas może wspomóc jednostkę w Terespolu poprzez serwis zrzutka.pl. Liczymy na zaangażowanie mieszkańców !

Dokonaj wpłaty na OSP Terespol

1 Komentarz

  1. Trochę smutne, że 1/4 z zarobków człowieka to podatki, które powinny iść na takie cele. WOŚP i takie zrzutki. To słuszna perspektywa, ale gdzie idą nasze podatki? Złodziejstwo. Podatek dochodowy, biorą zarobione pieniądze, a ty jak chcesz mieć karetkę w mieście, albo straż to sobie nazbierać.

Leave a Reply