Zimowe ferie w Mieście i Gminie Terespol

Dołącz do grupy na Telegramie

W poniedziałek ruszają ferie zimowe dla dzieci i młodzieży z województwa lubelskiego, które potrwają do 24 lutego. Zarówno Miasto jak i Gmina Terespol przygotowały bogatą ofertę atrakcji dla dzieci aby w sposób aktywny spędzić wolny czas.

W mieście Terespol program zajęć podczas ferii zimowych przygotował Miejski Ośrodek Kultury. Zajęcia przygotowane są na cały okres trwania ferii. Przygotowano zarówno zajęcia sportowe jak również warsztaty plastyczne oraz tkackie.

Fani szachów będą mogli rozegrać partię pod okiem klubu szachowego „Debiut Terespol” oraz nauczyć się rysować graffiti. Przewidziana jest również wycieczka do Białej Podlaskiej połączona z seansem filmowym oraz lodowiskiem.

Ferie w Mieście Terespolkalendarz wydarzeń

W Gminie Terespol za organizację zajęć odpowiedzialny jest Gminny Ośrodek Kultury w Kobylanach. Zajęcia odbywać będą się w drugim tygodniu ferii od 18 do 22 lutego. Zapisy możliwe są telefoniczne pod numerem telefonu 83 411 20 63.

W Gminie dzieci rozegrają turniej w tenisa stołowego o Puchar Wójta wezmą udział w warsztatach kulinarnych i plastycznych. Ferie zakończy Noc Pełna Wrażeń czyli nocowanie w budynku Urzędu Gminy.

Ferie w Gminie Terespolkalendarz wydarzeń

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply