Zaproszenie na derby regionu

Dołącz do grupy na Telegramie

Już w niedzielę 30 września o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Terespolu rozpoczną się derby regionu pomiędzy gospodarzami KP Granicą Terespol a Lutnią Piszczac. Mecz zostanie rozegrany w ramach 8 kolejki bialskiej ligi okręgowej.

Mecze z lokalnym rywalem jakim jest Lutnia Piszczac od zawsze budził duże emocje pośród kibiców, którzy licznie zapełniali stadion. Szykuje się zacięte spotkanie mimo, że obie drużyny zdecydowanie odmiennie weszły w nowy sezon. 

Granica po 7 serii spotkań zajmuje drugie miejsce w tabeli ustępując jedynie niepokonanemu do tej pory Huraganowi Międzyrzec Podlaski. Ostatnia seria gier pokazała, że piłkarze Granicy są dobrze przygotowani do sezonu a zwycięstwo z Łazami 9:1 potwierdziło ofensywną siłę naszej drużyny.

Na drugim biegunie ligowej tabeli znajdują się zawodnicy Lutni, którzy z 6 punktami plasują się zaledwie na 11 miejscu w ligowej stawce. Wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań drużyny , która jeszcze tak niedawno występowała w IV lidze.

Ostatni raz obie drużyny starły się na poziomie ligowym w sezonie 2014/2015. W Terespolu lepsza okazała się Lutnia wygrywając 0:2. W Piszczacu mecz zakończył się walkowerem, ponieważ nasi piłkarze nie dotarli na mecz.

Komplet par 8 kolejki:

LKS Milanów Grom Kąkolewnica 30 września, 15:00
Unia Krzywda Huragan Międzyrzec Podlaski 30 września, 15:00
Bizon Jeleniec Kujawiak Stanin 30 września, 15:00
Bad Boys Zastawie Unia Żabików 30 września, 15:00
Granica Terespol Lutnia Piszczac 30 września, 13:00
Tytan Wisznice ŁKS Łazy 30 września, 15:00
Sokół Adamów Olimpia Okrzeja 30 września, 15:00

1 Trackback / Pingback

  1. II liga rugby: Unia Brześć/Terespol – Rugby Białystok - Terespol.net

Leave a Reply