Zamknięcie komisariatu w Terespolu. Komunikat policji.

Dołącz do grupy na Telegramie
maps.google.pl

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej opublikowała komunikat w sprawie zamknięcia Komisariatu Policji w Terespolu, o czym informowaliśmy na naszym portalu w ostatnią sobotę.

Poniżej oficjalny komunikat pochodzący ze strony biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl:

W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 u jednego z funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Terespolu, w trosce o zdrowie policjantów, pracowników i mieszkańców powiatu, Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej podjął decyzję o czasowym wyłączeniu komisariatu z obsługi interesantów. W sprawach objętych działaniem terespolskiego komisariatu prosimy o bezpośredni kontakt z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej, Pl. Wojska Polskiego 23. Jednocześnie informujemy, że numery telefonów należące do komisariatu, będą automatycznie przekierowane.

W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 u jednego z funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Terespolu, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie policjantów, pracowników oraz osób odwiedzających komisariat Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciech Czapla w uzgodnieniu z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o czasowym wyłączeniu komisariatu.

W uzgodnieniu z Sanepidem podejmowane będą dalsze decyzje adekwatne do zachodzących zmian. Zgodnie z procedurami trwa dezynfekcja zarówno budynku komisariatu jak też radiowozów będących na jego wyposażeniu.

Funkcjonariusz u którego dzisiaj potwierdzony został pozytywny wynik testu na COVID-19 przebywa obecnie w szpitalu,  natomiast 55 policjantów i pracowników przebywa na kwarantannie.

W sprawach objętych działaniem terespolskiego komisariatu prosimy o bezpośredni kontakt z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej, Pl. Wojska Polskiego 23, tel. tel. 47 814-1300.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply