Z Tytanem za 3 punkty

Dołącz do grupy na Telegramie

Trzecie wyjazdowe spotkanie i trzecie zwycięstwo zanotowali piłkarze Granicy Terespol w rundzie wiosennej bialskiej okręgówki.

W ostatniej kolejce piłkarze Granicy wybrali się na trudny teren do Wisznic by rozegrać spotkanie z tamtejszym Tytanem. W pierwszym spotkaniu obu drużyn w Terespolu padł wynik 0:0. Tym razem zawodnicy Granicy nie pozostawili złudzeń zawodnikom Tytana pokonując ich na własnym terenie 1:3

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla Granicy, ponieważ już w 6 minucie przegrywali 1:0 po trafieniu Kamil Oniszczuk. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga połowa to już popis Granicy i 3 trafienia, które zapewniły komplet punktów.

Bramki dla Granicy w drugiej połowie strzelili:

  • 56′ Piotr Bołtowicz
  • 59′ Piotr Bołtowicz
  • 70′ Mateusz Sawicki

Sensacją ten rundy jest niewątpliwie niedawny pogromca Granicy Terespol, zespół Bad Boys Zastawie. Piłkarze z Zastawia pokonali na wyjeździe Sokół Adamów 0:2 odnotowujący tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu.

Na fotel lidera powrócił Huragan Międzyrzec Podlaski po wyjazdowym zwycięstwie z Unią Żabików 1:2. Dotychczasowy lider Grom Kąkolewnica poległ z Lutnią Piszczac 2:0.

Komplet wyników 17 kolejki spotkań:

Kujawiak Stanin 4-5LKS Milanów 
Unia Żabików 1-2Huragan Międzyrzec Podlaski 
Lutnia Piszczac 2-0Grom Kąkolewnica 
ŁKS Łazy 0-3Unia Krzywda 
Olimpia Okrzeja 1-2Bizon Jeleniec 
Sokół Adamów 0-2Bad Boys Zastawie 
Tytan Wisznice 1-3Granica Terespol 

Aktualna tabela bialskiej okręgówki po 17 serii spotkań:

A już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Terespolu piłkarze Granicy Terespol podejmą Sokół Adamów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply