Wypadek w centrum miasta – finał sprawy

Dołącz do grupy na Telegramie

Znamy już przebieg zdarzeń wypadku drogowego jaki zdarzył się w sobotę po godzinie 16:00 na ulicy Piłsudskiego o którym informowaliśmy na łamach portalu.

W dniu dzisiejszym pojawiła się informacja na stronach lubelskiej policji na której czytamy:

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godz. 16: 00 na ul. Piłsudskiego w Terespolu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW doprowadził do zdarzenia drogowego. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem osobowym marki Audi. Za kierownicą audi siedział 45-letni mieszkaniec Terespola, który w wyniku wypadku doznał obrażeń ciała. Kierowca BMW uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając rozbity samochód. Na miejsce skierowani zostali policjanci bialskiej komendy oraz komisariatu w Terespolu.
W trakcie prowadzonych działań policjanci Wydziału Prewencji terespolskiego komisariatu ustalili, personalia mężczyzny, który prawdopodobnie siedział za kółkiem BMW w momencie zdarzenia. Okazało się, że to 42-letni mieszkaniec Terespola. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie.  42-latek trafił do „policyjnego aresztu”. Dzisiaj usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Za spowodowanie wypadku w ruchu drogowym, ucieczkę z miejsca zdarzenia i nie udzielenie pomocy ofiarom wypadku grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/86889,Biala-Podl-Spowodowal-wypadek-i-uciekl.html

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply