Wyjazdowe zwycięstwo Granicy

Zwycięstwem Granicy Terespol 2:5 zakończył się wyjazdowy mecz z LKS Milanów rozgrywanym z ramach 16 kolejki bialskiej ligi okręgowej.

Zawodnicy Granicy przystąpili do spotkania z Milanowem po niespodziewanej porażce z Bad Boys Zastawie w poprzedniej kolejce spotkań.

Granica dobrze rozpoczęła spotkanie prowadząc do pierwszej połowy 2:0 po bramkach Mateusza Sawickiego. Druga połowa to konsekwentna gra Granicy i kolejne 3 trafienia. Milanów zdołam odpowiedzieć dwoma trafieniami, jednak nie zdołały one zagrozić końcowemu wynikowi i 3 punkty trafiły do Terespola.

Bramki dla Granicy strzelali kolejno:

• 10′ Mateusz Sawicki
  • 41′ Mateusz Sawicki
  • 63′ Piotr Bołtowicz
  • 70′ Bartłomiej Jaszczuk (samobójcza)
  • 90’+4 Piotr Bołtowicz

Zwycięstwo pozwoliło Granicy na powrót na 3 miejsce w tabeli kosztem Bizona Jeleniec, który przegrał spotkanie z Sokołem Adamów 1:3.

Niespodzianką 16 kolejki była porażka Huraganu z Lutnią Piszczac 1:0. Porażka piłkarzy Huraganu sprawiła, że nowym liderem tabeli po zwycięstwie 2:1 nad ŁKS Łazy został Grom Kąkolewnica.

Aktualna tabela bialskiej okręgówki:

Następne spotkanie ligowe Granica Terespol rozegra już 1 maja w Wisznicach z tamtejszym Tytanem. Początek spotkania o godzinie 16:00.