Wyjazd kibiców na mecz na szczycie

Dołącz do grupy na Telegramie

21 października o godzinie 11:00 spod stadionu Miejskiego w Terespolu rusza autobus z kibicami, którzy wybierają się na spotkanie pomiędzy gospodarzem Huraganem Międzyrzec Podlaski a KP Granicą Terespol w ramach 11 kolejki bialskiej ligi okręgowej.

Mecz niesamowicie ważny dla rozkładu sił w lidze ponieważ niepokonany do tej pory lider z Międzyrzeca podejmie drugą drużynę w tabeli. Wyniki Huraganu są niezwykle imponujący po 10 kolejkach gier: 10 zwycięstw, 38 strzelonych bramek przy zaledwie 6 straconych. Piłkarze Huraganu jak do tej pory nie trafili na rywala, który potrafiłby skutecznie odebrać im punkty. Huragan dzięki takiej postawie wyrasta na głównego faworyta w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Jako pierwsi postarają się dokonać tego piłkarze Granicy, którzy po powrocie do klasy okręgowej prezentują się niespodziewanie dobrze w ligowej stawce. Zaledwie jedna porażka w wyjazdowym spotkaniu z Sokołem Adamów oraz dwa remisy plasują Granicę na 2 miejscu w tabeli z 23 punktami na koncie. Niedzielny pojedynek będzie zatem doskonałą okazją do zniwelowania 7 punktowej różnicy do lidera stawki. Ostatni mecz ligowy z Kujawiakiem Stanin pokazał, że piłkarze Granic mają dość charakteru aby odwrócić losy spotkania które nie przebiegało po ich myśli.

Zapowiada się niesamowicie zacięte spotkanie w którym doping kibiców Granicy będzie wyjątkowo ważny. Początek meczu o godzinie 13:00. 

Komplet par 11 kolejki spotkań. Wszystkie mecze zostaną rozegrane 21 października.

ŁKS Łazy LKS Milanów 13:00
Lutnia Piszczac Olimpia Okrzeja 13:00
Unia Żabików Sokół Adamów 14:00
Kujawiak Stanin Tytan Wisznice 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski Granica Terespol 13:00
Grom Kąkolewnica Bad Boys Zastawie 13:00
Unia Krzywda Bizon Jeleniec 13:00

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply