Jeśli masz w sobie dziennikarską pasję, lubisz pisać o naszym regionie i chciałbyś uczestniczyć w budowie witryny zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami poprzez adres email : kontakt@terespol.net lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu również osoby, które posiadają ciekawe materiały w formie wideo lub zdjęć i chciałby podzielić się nimi przed mieszkańcami miasta. Zapewniamy miejsce na serwerach oraz pełne wsparcie informatyczne.

REKLAMA

Witryna terespol.net to również dobre miejsce do reklamy w różnych formach. Jeśli chciałbyś zareklamować swój produkt, działalność gospodarczą lub usługi związane z naszym regionem skontaktuj się z nami, lub napisz do nas wiadomość na reklama@terespol.net.

Marzysz o własnej stronie www lub wizytówce w sieci, która pomoże promować Twoją działalność w regionie? Nic prostszego. Mamy odpowiednią wiedzę informatyczną oraz doświadczenie w tego typu projektach. Zapewnimy pełne wsparcie informatyczne i merytoryczne w realizacji projektu wraz z odpowiednią reklamą. 

Miesięcznie naszą witrynę odwiedza około 30 tysięcy internautów, pośród których może znaleźć się potencjalny nowy klient dla Twojej firmy. Jesteśmy jedynym serwisem informacyjnym Miasta i Gminy Terespol.