Trwają poszukiwania zaginionego kierowcy

Dołącz do grupy na Telegramie

O godzinie 9:00 (12.01.2020) w miejscowości Neple rozpoczęły się poszukiwania zaginionego kierowcy, którego samochód wczoraj został znaleziony w Krznie. 

Przypomnijmy, wczoraj około godziny 14:00 służby ratownicze otrzymały informację, że w korycie rzeki Krzny na wysokości miejscowości Starzynka znajduje się samochód osobowy.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. Podjęto próbę wyciągnięcia samochodu, w którym nie znaleziono żadnych osób. W samochodzie odnaleziono jedynie dokumenty oraz pas z nabojami, co mogło świadczyć, że pojazdem poruszał się myśliwy.

Od tego momentu rozpoczęły się poszukiwania właściciela pojazdu. W poszukiwaniach oprócz policji i straży granicznej zaangażowali się również strażacy, leśnicy oraz myśliwi. Całonocne działania nie przyniosły rezultatów. Dzisiaj o godzinie 9:00 do poszukiwań ruszyli mieszkańcy pobliskich miejscowości oraz wszyscy chętni, którzy chcą pomóc w odnalezieniu zaginionego kierowcy.

O dalszych postępach prowadzonych poszukiwań będziemy informować na bieżąco.

Aktualizacja

Jutro (13.01.2020) w godzinach porannych do akcji wkroczą nurkowie. Będą oni przeszukiwać dno rzeki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że niestety kierowca, z którym od kilkunastu godzin nie ma kontaktu, był w środku. (meteolu.pl)

Poszukiwanym kierowcą jest Tomek Sylwesiuk.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply