Traktorem dookoła Polski w Terespolu

Dołącz do grupy na Telegramie

Jerzy Rąpała na Zetorze 3011 i Jan Zaremba na Fordzie Eskorcie (członkowie klubu „Traktor i Maszyna”) rozpoczęli rajd traktorami dookola Polski.

Wyruszyli 17 czerwca 2019 roku z Osinowa Dolnego koło Cedyni w województwie zachodniopomorskim. Jadą wzdłuż granic Polski i przemierzą około 2500 tysiąca kilometrów. Patronat nad wyprawą objął Klub „Traktor i Maszyna”, który na bieżąco będzie relacjonował podróż dwójki traktorzystów. Po drodzę odwiedzają kolekcjonerów, zloty, skanseny, muzea i ciekawe miejsca.

Promują także XVIII Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach podczas, którego w dniach 17 i 18 sierpnia 2019 roku zakończą wyprawę.

Dzielni traktorzyści już w najbliższą środę, 10 lipca w godzinach południowych najprawdopodobniej odwiedzą również i nasze miasto. Chcących obejrzeć stare traktory zapraszamy na Stadion Miejski. W związku z tym, że podróżnicy mają jeszcze wiele kilometrów do pokonania, termin przyjazdu do Terespola może ulec zmianie.

Aktualizacja:

Spotkanie z uczestnikami akcji Traktorem dookoła Polski odbędzie się w środę 10 lipca o godzinie 11:00 na parkingu naprzeciwko kościoła

źródło:

  • http://www.traktorimaszyna.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=732:traktorem-dookola-polski&catid=2&Itemid=109
  • https://terespol.pl/aktualnosci-i-wydarzenia/traktorem-dookola-polski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply