Terespolska Liga Halowa – terminarz

Znamy już terminarz rozgrywek Terespolskiej Ligi Halowej sezonu 2018/2019 który odbywać będzie się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn, które rozgrywać będą mecze między sobą w dwóch rundach.

Lista zgłoszonych drużyn:

  1. YB 00
  2. Orlik Terespol
  3. FC WALKIELONA
  4. Las Palmas
  5. Skandal
  6. Plazma Terespol
  7. Orzeł Kobylany
  8. LZS Dobryń

Przed nami 14 kolejek rozgrywek, których inauguracja rozpocznie się 2 grudnia 2018 meczem Las Palmas Kobylany – LZS Dobryń o godzinie 15:00 a zakończy się 10 lutego 2019 spotkaniem pomiędzy Plazma Terespol – Orlik Terespol o godzinie 16:00. Czeka nas 56 emocjonujących spotkać w których każda z drużyn walczyć będzie o zwycięstwo.

Zapraszamy mieszkańców do kibicowania podczas spotkań.

Poniżej pełen terminarz rozgrywek oraz w naszym kalendarzu wydarzeń.

I KOLEJKA 02.12.2018

LAS PALMAS KOBYLANY – LZS DOBRYŃ godz.15.00

ORLIK TERESPOL – SKANDAL TERESPOL godz.16.00

ORZEŁ KOBYLANY – PLAZMA TERESPOL godz. 17.00

FC WALKIELONA – YB 00′ godz. 18.00

II KOLEJKA

LAS PALMAS KOBYLANY – PLAZMA TERESPOL 04.12.2018 godz. 19.50

YB 00′ – ORLIK TERESPOL 04.12.18 godz 20.50

LZS DOBRYŃ – FC WALKIELONA 07.12.18 godz.19.30

SKANDAL TERESPOL – ORZEŁ KOBYLANY 07.12.18 godz 20.30

III KOLEJKA 09.12.2018

LAS PALMAS KOBYLANY – ORLIK TRESPOL godz 15.00

LZS DOBRYŃ – PLAZMA TERESPOL godz 16.00

YB 00′ – SKANDAL TERESPOL godz 17.00

ORZEŁ KOBYLANY – FC WALKIELONA godz 18.00

IV KOLEJKA

LAS PALMAS KOBYLANY – ORZEŁ KOBYLANY 11.12.18 godz 19.50

SKANDAL TERESPOL – FC WALKIELONA 11.12.18 godz 20.50

YB 00′ – LZS DOBRYŃ 14.12.18 godz. 19.30

PLAZMA TERESPOL – ORLIK TERESPOL 14.12.18 godz 20.30

V KOLEJKA 16.12.18

LAS PALMAS KOBYLANY – FC WALKIELONA godz.13.00

YB 00′ – ORZEŁ KOBYLANY godz.14.00

PLAZMA TERESPOL – SKANDAL TERESPOL godz 15.00

ORLIK TERESPOL – LZS DOBRYŃ godz 17.00

VI KOLEJKA

LAS PALMAS KOBYLANY – YB 00′ 18.12.18 godz 19.50

PLAZMA TERESPOL – FC WALKIELONA 18.12.18 godz 20.50

ORLIK TERESPOL – ORZEŁ KOBYLANY 21.12.18 godz.19.30

LZS DOBRYŃ – SKANDAL TERESPOL 21.12.18 godz 20.30

VII KOLEJKA 23.12.18

LAS PALMAS KOBYLANY – SKANDAL TERESPOL godz 13.00

LZS DOBRYŃ – FC WALKIELONA godz 14.00

YB 00′ – LZS DOBRYŃ godz 15.00

PLAZMA TERESPOL – ORLIK TERESPOL godz 16.00

VIII KOLEJKA 30.12.18

LAS PALMAS KOBYLANY – LZS DOBRYŃ godz 13.00

ORLIK TERESPOL – SKANDAL TERESPOL godz 14.00

ORZEŁ KOBYLANY – PLAZMA TERESPOL godz 15.00

FC WALKIELONA – YB 00′ godz 16.00

IX KOLEJKA 06.01.19

LAS PALMAS KOBYLANY – PLAZMA TERESPOL godz.13.00

YB 00′ – ORLIK TERESPOL godz 14.00

LZS DOBRYŃ – FC WALKIELONA godz 15.00

SKANDAL TERESPOL – ORZEŁ KOBYLANY godz 16.00

X KOLEJKA

LAS PALMAS KOBYLANY – ORLIK TRESPOL 15.01.19 godz 19.50

LZS DOBRYŃ – PLAZMA TERESPOL 15.01.19 godz 20.50

YB 00′ – SKANDAL TERESPOL 18.01.19 godz 19.30

ORZEŁ KOBYLANY – FC WALKIELONA 18.01.19 godz 20.30

XI KOLEJKA 20.01.19

LAS PALMAS KOBYLANY – ORZEŁ KOBYLANY godz 13.00

SKANDAL TERESPOL – FC WALKIELONA godz.14.00

YB 00′ – LZS DOBRYŃ godz 15.00

PLAZMA TERESPOL – ORLIK TERESPOL godz.16.00

XII KOLEJKA 22.01.19

LAS PALMAS KOBYLANY – FC WALKIELONA godz 18.00

YB 00′ – ORZEŁ KOBYLANY godz 19.00

PLAZMA TERESPOL – SKANDAL TERESPOL godz 20.00

ORLIK TERESPOL – LZS DOBRYŃ godz 21.00

XIII KOLEJKA 03.02.19

LAS PALMAS KOBYLANY – YB 00′ godz 13.00

PLAZMA TERESPOL – FC WALKIELONA godz 14.00

ORLIK TERESPOL – ORZEŁ KOBYLANY godz.15.00

LZS DOBRYŃ – SKANDAL TERESPOL godz. 16.00

XIV KOLEJKA 10.02.19

LAS PALMAS KOBYLANY – SKANDAL TERESPOL godz.13.00

LZS DOBRYŃ – FC WALKIELONA godz. 14.00

YB 00′ – LZS DOBRYŃ godz.15.00

PLAZMA TERESPOL – ORLIK TERESPOL godz.16.00

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz