Terespolanin aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Dołącz do grupy na Telegramie
biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl

Za posiadanie znacznej ilości amfetaminy oraz marihuany odpowie 41-latek z Terespola. Ujawnione przez mundurowych środki ukryte były w rejonie ogródków działkowych. Z zabezpieczonych narkotyków można byłoby sporządzić ponad 400 porcji dilerskich. Decyzją sądu 41-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

W nocy ze środy na czwartek kryminalni z Terespola zatrzymali 41-letniego mieszkańca miasta. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że w rejonie ogródków działkowych nieznana osoba może przechowywać środki odurzające. Mężczyzna wpadł, na gorącym uczynku. Policjanci ujawnili biały proszek i susz, które znajdowały się w plastykowym opakowaniu.

biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl

Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina oraz marihuana. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 400 porcji dilerskich tych narkotyków.Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. 41-latek odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. 

biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl

W piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply