Spotkanie z Jackiem Danielukiem – na żywo

Dołącz do grupy na Telegramie

Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania z burmistrzem Miasta Terespol Jackiem Danielukiem w Miejskim Ośrodku Kultury w Terespolu:

 

 

Rozpoczynamy spotkanie kandydatów na urząd burmistrza z mieszkańcami.

Opublikowany przez Terespol_news Piątek, 19 października 2018

Drugie źródło

2 Komentarze

 1. Pan Skolimowski sam nie przyszedł, ale swoich „buldogów” wysłał, Panów Sołoduchę i Rymaszewskiego (obaj startują do rady z komitetu co by zadawali jak najwięcej dziwnych pytań.
  Skoro Pan Skolimowski twierdzi że nie przyjął zaproszenia bo debata się już odbyła?
  Tamto spotkanie nazywa Pan debatą? To był debata – pytania na które się nie jest przygotowanym. A nie pytania które Pan zna 3 dni wcześniej – to nie jest debata a ustawka.
  Twierdzi Pan że „Terespol stać na więcej” a Pana nie stać na jeszcze jedną debatę? Serio to tak dużo? czy może bał się Pan Skolimowski pytań które mogą Panu zadać mieszkańcy?
  Moim zdaniem Burmistrz ma jaja wyjść do takich pytań na żywo i odpowiadać na nie z sensem. Czy każdemu odpowiedzi się podobają to już zupełnie inna sprawa…
  Skoro Pan Skolimowski twierdzi że „najważniejsi są mieszkańcy” to czemu nie przyszedł Pan aby odpowiedzieć na ich pytania? Na poprzedniej „debacie” nie mogli zadać Panu pytań bo im zabroniono…

Leave a Reply