Spotkanie z burmistrzem Jackiem Danielukiem

Dołącz do grupy na Telegramie

W najbliższy piątek 19 października tuż przed zakończeniem kampanii wyborczej odbędzie się spotkanie z obecnym burmistrzem Miasta Terespol Panem Jackiem Danielukiem. Początek spotkania o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Sienkiewicza 27.

Pan Jacek Danieluk na swoje spotkania zaprasza oprócz mieszkańców miasta również swoich kontrkandydatów walczących o stanowisko burmistrza do wspólnej debaty. Przypomnijmy, że ostatnia debata kandydatów odbyła się bez Jacka Danieluka, który odmówił uczestnictwa w spotkaniu wydając oświadczenie, w którym czytamy:

(…)propozycja spotkania bez udziału mieszkańców oraz ograniczenie możliwości czynnego uczestnictwa innych mediów w Hotelu Jędrula, nie spełnia wymogów rzetelnej debaty

Zatem piątkowe spotkanie będzie ostatnią okazją do wspólnej dyskusji oraz spotkania wszystkich kandydatów, którzy już w najbliższą niedzielę 21 października powalczą o stanowisko burzmistrza.

Spotkanie z Panem Burmistrzem będzie transmitowane w internecie oraz na naszej stronie gdzie umieścimy odnośnik do relacji wideo.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply