Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu w Kobylanach

Dołącz do grupy na FB

Około godziny 10:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 2 w Kobylanach, doszło do wypadku, w którym śmierć poniósł motocyklista.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący samochodem marki BMW wymusił pierwszeństwo na kierowcy motocykla. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierujący motocyklem, 36-letni mieszkaniec Małaszewicz Kolejowych. Kierujący samochodem osobowym BMW, 52-letni mężczyzna w momencie wypadku był trzeźwy.

Więcej informacji wkrótce.

6 Komentarzy

  • Może kierujący pojazdami ,obojętnie czy jest to motocykl ,samochód ….itp. zamiast czepiać się szczegółów wyciągną wnioski. Może by tak troszkę wolniej, bez gadania przez telefon , z szacunkiem dla innych uczestników ruchu. Stare powiedzenie mówi ,,złej baletnicy przeszkadza
   rąbek u spódnicy” Na drodze mogą pojawić się różne niespodziewane przeszkody, ale dobry kierowca
   jest w stanie je pokonać. Serdeczne wyrazy współczucia dla obu rodzin poszkodowanych w wyniku wypadku. Skrzyżowanie to jest bardzo niebezpieczne ,bardzo kolizyjne szczególnie wieczorem.
   Pieszy na nieoświetlonym przejściu (latarnia po drugiej stronie) prawie niewidoczny.

 1. Współczuję,nikt nie zwróci życia człowiekowi, ale bliskim należy się zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy zdarzenia. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże poszkodowanym oraz ich rodzinom. Mają dużą wiedzę i doświadczenie w podobnych sprawach. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

  • Ile bierzesz???? połowę z tych 25% które zaoferujesz rodzinie??? Zmień pracę, bo za samo naganianie umów chcesz około 100 000 zł dla siebie za kilka godzin pracy, nie wstyd Ci zabierać tyle wdowom i sierotom???

Leave a Reply