Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu w Kobylanach

Dołącz do grupy na Telegramie

Około godziny 10:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 2 w Kobylanach, doszło do wypadku, w którym śmierć poniósł motocyklista.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący samochodem marki BMW wymusił pierwszeństwo na kierowcy motocykla. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierujący motocyklem, 36-letni mieszkaniec Małaszewicz Kolejowych. Kierujący samochodem osobowym BMW, 52-letni mężczyzna w momencie wypadku był trzeźwy.

Więcej informacji wkrótce.

6 Komentarzy

  • Może kierujący pojazdami ,obojętnie czy jest to motocykl ,samochód ….itp. zamiast czepiać się szczegółów wyciągną wnioski. Może by tak troszkę wolniej, bez gadania przez telefon , z szacunkiem dla innych uczestników ruchu. Stare powiedzenie mówi ,,złej baletnicy przeszkadza
   rąbek u spódnicy” Na drodze mogą pojawić się różne niespodziewane przeszkody, ale dobry kierowca
   jest w stanie je pokonać. Serdeczne wyrazy współczucia dla obu rodzin poszkodowanych w wyniku wypadku. Skrzyżowanie to jest bardzo niebezpieczne ,bardzo kolizyjne szczególnie wieczorem.
   Pieszy na nieoświetlonym przejściu (latarnia po drugiej stronie) prawie niewidoczny.

  • A co ma bilbord? Równie dobrze można marudzić, bo są barierki, albo rowerzyści którzy jadąc ścieżką rowerową mogą zasłaniać.

 1. Współczuję,nikt nie zwróci życia człowiekowi, ale bliskim należy się zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy zdarzenia. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże poszkodowanym oraz ich rodzinom. Mają dużą wiedzę i doświadczenie w podobnych sprawach. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

  • Ile bierzesz???? połowę z tych 25% które zaoferujesz rodzinie??? Zmień pracę, bo za samo naganianie umów chcesz około 100 000 zł dla siebie za kilka godzin pracy, nie wstyd Ci zabierać tyle wdowom i sierotom???

Leave a Reply