Ruszyła Terespolska Liga Halowa

Dołącz do grupy na FB

Ruszyły rozgrywki Terespolskiej Ligi Halowej sezonu 2019/2020, które rozgrywane będą w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu.

Za nami dwie pierwsze kolejki rozgrywek, do których zgłosiło się 9 drużyn. Rozgrywki podzielone zostały na 9 kolejek spotkań, które zakończą się na początku lutego 2020 roku.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania podczas spotkań ligowych.

Poniżej pełny terminarz rozgrywek Terespolskiej Ligi Halowej:

I Kolejka 

  • Warka  – Młodziki 5:3
  • FC Mefa – Plazma 7:17
  • Las Palmas – LZS Dobryń  3:5
  • Orzeł – Granica Oldboy 0:12
  • pauza Młodzi Dobryń

II Kolejka 

  • Orzeł – FC Mefa 11.12.19 godz 21.00
  • Las Palmas – Granica Oldboy 10.12.19godz. 20.00
  • Młodzi Dobryń – Warka 5:2
  • LZS Dobryń – Plazma 4:6
  • pauza Młodziki

III Kolejka 

  • Młodzi Dobryń – Las Palmas 14.12.19 godz 16.30
  • LZS Dobryń  – Młodziki 14.12.19 godz 17.30
  • Orzeł – Plazma 13.12.19 godz 20.00
  • Warka – FC Mefa 6:18
  • pauza Granica Oldboy

IV Kolejka 

  • Młodzi Dobryń – Granica Oldboy 20.12.19 godz. 20.00
  • Las Palmas – Młodziki  21.12.19 godz 16.00
  • LZS Dobryń – FC Mefa 17.12.19 godz. 20.00
  • Orzeł – Warka 18.12.19 godz 21
  • pauza Plazma

V Kolejka 

  • Młodzi Dobryń – Młodziki 28.12.19 godz.16.00
  • Plazma – Granica Oldboy 27.12.19 godz 20.00
  • FC Mefa – Las Palmas 28.12.19 godz. 18.00
  • LZS Dobryń – Orzeł 28.12.19 godz.17.00
  • pauza Warka

VI Kolejka 

  • Młodzi Dobryń – Plazma 05.01.2020 godz. 15.00
  • Młodziki – FC Mefa 04.01.2020 godz. 18.00
  • Warka – Granica Oldboy 05.01.2020 godz.14.00
  • Orzeł – Las Palmas 04.01.2020 godz. 17.00
  • pauza LZS Dobryń

VII Kolejka 

  • Młodzi Dobryń – FC Mefa 07.01.2020 godz. 20.00
  • Warka – Plazma 08.01.2020godz. 21.00
  • Młodziki – Orzeł 08.01.2020 godz. 20.00
  • LZS Dobryń – Granica Oldboy 07.01.2020 godz.21.00
  • pauza Las Palmas

VIII Kolejka 

  • Młodzi Dobryń – LZS Dobryń 17.01.2020 godz.20.00
  • Warka – Las Palmas 18.01.2020 godz. 16.00
  • FC Mefa – Granica Oldboy 17.01.2020 godz. 21.00
  • Młodziki – Plazma 18.01.2020 godz.17.00
  • pauza Orzeł

IX Kolejka 

  • Młodzi Dobryń – Orzeł  02.02.2020 godz. 14.00
  • LZS Dobryń – Warka 02.02.2020 godz. 15.00
  • Plazma – Las Palmas 02.02.2020 godz.16.00
  • Młodziki – Granica Oldboy 31.01.2020 godz.20.00
  • pauza FC Mefa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz