Relacja z finałowego Grand Prix Terespola

Dołącz do grupy na Telegramie

W niedzielne popołudnie 08.12.2019 r. w sali konferencyjnej przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Terespolu odbyła się se 4 finałowa runda IX Szachowego Grand Prix Terespola za 2019 rok.

Zawodnicy rywalizowali w czterech sesjach: zima, wiosna, lato i jesień w ciągu roku kalendarzowego 2019 i pochodzili z trzech województw: mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego.

Podsumowanie IV sesji w poszczególnych kategoriach:

w kategorii do lat 12 chłopcy:

  1. Piotr Gołębiowski z Terespola, 2. Krzysztof Gołębiowski z Terespola, 3. Łukasz Oleksiuk z Międzyrzeca Podlaskiego.

w kategorii do lat 18 młodzicy:

  1. Piotr Pytka z Terespola, 2. Wiktor Kukawski z Międzyrzeca Podlaskiego, 3. Dawid Zasiuk z Terespola.

w kategorii Open:

  1. Bogdan Celiński z Białej Podlaskiej, 2. Marcin Dudek z Terespola, 3. Witold Pytka z Terespola.

W kategorii kobiet zwyciężyły:

  1. Hania Nurzyńska z Międzyrzeca Podlaskiego, 2. Ania Oleksiuk z Międzyrzeca Podlaskiego, 3. Marta Michalak z Terespola.

Podsumowanie IX Szachowego Grand Prix Terespola w poszczególnych kategoriach:

Mistrzynią Terespola 2019 kobiet zostaje:

  1. Hania Nurzyńska, 2. Marta Michalak, 3. Natalia Kral.

Mistrzem Terespola 2019 do lat 12 zostaje:

  1. Piotr Gołębiowski, 2. Filip Samociuk, 3. Krzysiek Gołębiowski.

Mistrzem Terespola 2019 do lat 18 zostaje:

  1. Jakub Niczyporuk, 2Piotr Pytka, 3. Wiktor Kukawski.

Mistrzem Terespola 2019 w kategorii open zostaje:

  1. Marcin Dudek, 2. Bogdan Celiński, 3. Mateusz Prokopiuk.

W przerwie między rundami zostaliśmy ugoszczeni bułeczkami od partnera wspierającego grupę MamyCzas Terespol.

Zapraszamy na turniej 19 stycznia 2020 r. pod patronatem Senatora RP Grzegorza Biereckiego.

Dziękujemy za pomoc w organizacji Urzędowi Miasta Terespol, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Terespolu oraz Klubowi Szachowemu MOK „Debiut” Terespol oraz licznym sponsorom:

  • grupa MamyCzas Terespol,
  • Ubezpieczenia Wioletta i Grzegorz Maksymiuk,
  • NZOZ ,,Medyk” Alicja Majorczyk,
  • PHU EVITA Ewa Androsiuk,
  • Bank Spółdzielczy w Łomazach Oddział w Terespolu,
  • Terminal Przeładunkowy AGROSTOP Zdzisław Androsiuk,
  • Kancelaria Finansowo-Księgowa ,,Libra” Waldemar Czarnecki,
  • Kancelaria Notarialna Stefan Durlej,
  • Gabinet Stomatologiczny Krzysztof Ochijewicz,

Poniżej galeria zdjęć z finałowych zawodów:

Tekst i foto Marek Ferens i Sławomir Leszek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply