Relacja z czwartej edycji Terespolskiej Ligi Tenisa Ziemnego

Dołącz do grupy na FB

30 sierpnia na korcie tenisowym przy ZS im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach odbył się czwarty już turniej w ramach pierwszej edycji Terespolskiej Ligi Tenisa Ziemnego.

Na liście startowej pojawiło się 13 zawodników (z Polatycz, Dobrynki, Siedlec oraz Terespola) – jest to już kolejny licznie obsadzony turniej, co można śmiało uznać za sukces!

Po paru słowach wstępu ze strony organizatora oraz przeprowadzeniu losowania przystąpiono do rywalizacji na korcie, w której bezkonkurencyjny okazał się Piotr Szyszkowski z Siedlec, w pokonanym polu pozostawiając Pawła Szyszkowskiego (również z Siedlec) i Andrzeja Korneluka z Terespola.

Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju, począwszy od spraw technicznych, a skończywszy na robieniu bardzo dobrych zdjęć.

WYNIKI

1/8 finału

  • Piotr Szyszkowski – Mateusz Pilipczuk 6:2
  • Błażej Sosnowski – wolny los
  • Bartosz Hoszczewski – wolny los
  • Marek Prokopiuk – wolny los
  • Paweł Szyszkowski – Mateusz Prokopiuk 6:4
  • Łukasz Łuciuk – Mateusz Iwaniuk 6:3
  • Andrzej Korneluk – Tomasz Wasil 6:4
  • Krzysztof Czerko – Paweł Piotrowski 6:3

1/4 finału

  • Piotr Szyszkowski – Błażej Sosnowski 6:3
  • Marek Prokopiuk – Bartosz Hoszczewski 7:5
  • Paweł Szyszkowski – Łukasz Łuciuk 6:4
  • Andrzej Korneluk – Krzysztof Czerko 6:4

1/2 finału

  • Piotr Szyszkowski – Marek Prokopiuk 6:2
  • Paweł Szyszkowski – Andrzej Korneluk 6:2

O III miejsce

  • Andrzej Korneluk – Marek Prokopiuk 7:5

FINAŁ

  • Piotr Szyszkowski – Paweł Szyszkowski 6:1

KLASYFIKACJA GENERALNA (po 4 turniejach)

  • 1. Piotr Szyszkowski 300 pkt
  • 2. Marek Ferens 200 pkt
  • 3. Andrzej Korneluk 185 pkt
  • 4. Mateusz Prokopiuk 144 pkt
  • 5. Bartosz Hoszczewski 144 pkt
  • 6. Marek Prokopiuk 128 pkt
  • 7. Krzysztof Czerko 106 pkt
  • 8. Tomasz Wasil 106 pkt
  • 9. Błażej Sosnowski 106 pkt
  • 10. Mateusz Pilipczuk 90 pkt
  • 11. Robert Ambroziewicz 80 pkt
  • 12. Paweł Szyszkowski 80 pkt
  • 13. Mateusz Jankowski 68 pkt
  • 14. Tomasz Maksymiuk 45 pkt
  • 15. Łukasz Łuciuk 38 pkt
  • 16. Mariusz Waszczuk 38 pkt
  • 17. Robert Lewczuk 30 pkt
  • 18. Kacper Rychlik 30 pkt
  • 19. Mateusz Iwaniuk 30 pkt
  • 20. Paweł Piotrowski 30 pkt
  • 21. Piotr Butrym 30 pkt

Autor: Mateusz Prokopiuk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply