Przejazd kolejowy zamknięty na dłużej

Dołącz do grupy na Telegramie

Spółka Trakcja S.A w komunikacie z dnia 28.10.2021 poinformowała, że prace na przejeździe kolejowym w ciągu ulicy Wojska Polskiego w Terespolu potrwają dłużej niż zakładano w pierwotnym planie.

Przejazd kolejowy został zamknięty 28 września i zgodnie z harmonogram miał zostać otwarty w dniu 28 października. Jednak ze względu na wprowadzenie stanu wyjątkowego oraz rozwojem epidemii Covid-19 doszło do przesunięcia terminu na listopad 2021.

Poniżej fragment komunikatu spółki Trakcje S.A:

W nawiązaniu do prowadzonych robót w obrębie drogi r 698 w mieście Terespol (ul. Wojska Polskiego przejazd kolejowy 208,783), w związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego doszło do wstrzymaniem i/lub znacznego spowolnienia robót w tym obszarze. Ponadto z uwagi na rozwój epidemii koronawirusem SARS-CoV-2 dużego wzrostu zachorowań doszło do znacznego ograniczenia potencjału wykonawczego co negatywnie wpłynęło na postęp i realizacje robót.
Mając na uwadze powyższe Wykonawca Trakcja S.A informuje, ze z uwagi na powyższe okoliczności roboty w obrębie przejazdu kolejowego w km 208,783 na ulicy Wojska Polskiego zostana zakończone w listopadzie 2021.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply