Program Mieszkanie Plus nie dla Terespola

Dołącz do grupy na Telegramie

Mimo przedłużonego terminu przyjmowania wniosków do programu Mieszkanie Plus nie udało się zebrać wystarczającej ilości chętnych do wynajęcia lokalu.

Miasto Terespol planowało wybudować około 60 mieszkań w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus w miejscu dawnego przedszkola pomiędzy ulicami Czerwonego Krzyża i Wojska Polskiego.

W celu oszacowania zapotrzebowania na ilość mieszkań mających powstać w ramach programu Urząd Miasta przygotował specjalne ankiety do wypełnienia przez mieszkańców, które można było złożyć elektronicznie lub osobiście w magistracie.

Program Mieszkanie Plus wspiera ludzi, dla których uzyskania własnego mieszkania jest z różnych powodów niemożliwe. Program ma za zadanie poprawić sytuację rodzin oraz osób o dochodach uniemożliwiających zakup lub wynajem mieszkania na zasadach rynkowych.

1 Komentarz

  1. Tymczasem w Krakowie już w sierpniu 2019 roku ruszyły prace budowlane na inwestycji przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej. Jednakże dopiero pod koniec listopada odbyło się uroczyste wbudowanie aktu erekcyjnego przez przedstawicieli obu inwestorów, miasta i regionu. Jest to pierwsza inwestycja w budowie związana z programem Mieszkanie Plus w Krakowie.

Leave a Reply