Porażka z Rugby Białystok

Niewiele zabrakło do szczęścia aby dwa niedzielne derbowe spotkania zakończyły się zwycięstwem naszych drużyn. Po wygranej Granicy Terespol z Lutnią Piszczac przyszedł czas na rugbystów i spotkanie z Rugby Białystok.

Drużyna z przygranicznych miast dobrze rozpoczęła niedzielne spotkanie wygrywając po pierwszej połowie 17-8. Jednak druga część spotkania była wyraźnie słabsza i ostatecznie zakończyło się porażką 17:18.

Teraz przed rugbystami 2 tygodnie przerwy po których nastąpi wyjazd do Mińska Mazowieckiego  i spotkanie z ostatnią w tabeli Mazovią.

Aktualna tabela po 8 serii spotkań:

Poniżej wpis z oficjalnego profilu drużyny Unii Brześć/Terespol

Cóż, kolejny raz przegrywamy minimalną ilością punktów…😐 Tworzy się już chyba jakaś nasza ,,Nowa świecka tradycja”😋. Rugby Białystok pokonali nas w derbach ,,Dzikiego wschodu” 17:18. Znów zabrakło 1 punktu… Mimo porażki zdobywamy jednak bonusowy 1 pkt za małą różnicę wyniku. Jako nowicjusze, debiutańci po raz kolejny nie oddajemy tanio skóry🏉💪. Gratulujemy ekipie z Białegostoku👍!!! Dziękujemy naszym kibicom za doping🤘😀. Będziemy coraz lepsi, obiecujemy👍!!! Za 2 tygodnie jedziemy do Mińska Maz. Trzymajcie kciuki 😉 Gratulujemy też kumplom z #KPGranicaTerespolwygranego, także derbowego meczu, z #LutniaPiszczac. BRAWO!!!