Porażka z Huraganem

Nie udało się piłkarzom Granicy Terespol urwać punktów Huraganowi Międzyrzec Podlaski, który zmierza do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Porażka 1:3 z Huraganem była 6 w sezonie i 2 z rzędu dla piłkarzy Granicy. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po trafieniu w 22 minucie Huberta Łukanowskiego. Granica wyrównała w drugiej połowie za sprawą Jakuba Magiera. Kolejne dwa trafienia były już autorstwem gości i 3 punkty powędrowały do Międzyrzeca. Bramki zdobyli kolejno Igor Paczuski oraz Alan Olszewski w doliczonym czasie gry.

Granica Terespol po dwóch kolejnych porażkach zaledwie o jeden punkt wyprzedza w tabeli Lutnię Piszczac. Walka o najniższe miejsce na podium potrwa zatem do końca rozgrywek. Przypomnijmy do rozegrania pozostały 2 kolejki w których rozstrzygnie się awans do IV ligi pomiędzy Gromem i Huraganem.

Aktualna tabela po 24 kolejkach:

Następne spotkanie Granica Terespol rozegra 20 czerwca na wyjeździe z Gromem Kąkolewnica. Początek spotkania o godzinie 16:00.