Porażka z Gromem

Dołącz do grupy na Telegramie

Nie udało się zawodnikom Granicy Terespol punktowo zakończyć ostatniego spotkania przed własną publicznością w rundzie jesiennej bialskiej ligi okręgowej. Dotkliwa porażka z Gromem Kąkolewnica 2:5 spowodował spadek na 3 miejsce w tabeli właśnie kosztem Gromu oraz powiększenie przewagi Huraganu nad resztą stawki.

Szybko stracone dwie bramki spowodowały, że to właśnie zawodnicy Gromu kontrolowali przebieg spotkania nie pozwalając piłkarzom Granicy na załapanie kontaktu. Granica mimo przewagi Gromu mogła zmniejszyć rozmiary porażki lub nawet doprowadzić do remisu. Jednak na przeszkodzie stanął bramkarz Gromu skutecznie broniąc rzut karny egzekwowany w drugiej połowie spotkania a dwukrotnie gościom pomogła poprzeczka. Tym sposobem druga porażka Granicy w rundzie jesiennej stała się faktem.

Na pozycji lidera niezmiennie pozostaje zespół Huraganu, który pewnie pokonał Tytan Wisznice 1:5 potwierdzając swoją dominację w lidze i stając się głównym faworytem do awansu. 

Komplet wyników 12 kolejki spotkań:

LKS Milanów 0-3 Bizon Jeleniec
Bad Boys Zastawie 0-4 Unia Krzywda
Granica Terespol 2-5 Grom Kąkolewnica
Tytan Wisznice 1-5 Huragan Międzyrzec Podlaski
Sokół Adamów 3-0 Kujawiak Stanin
Olimpia Okrzeja 1-5 Unia Żabików
ŁKS Łazy 2-0 Lutnia Piszczac

Aktualna tabela przed ostatnią serią spotkań:

A już za tydzień piłkarze Granicy zagrają swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. W wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z zespołem Unii Krzywdy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply