Porażka z Alfą

Porażką zakończył się sobotni mecz drużyny Unii Brześć/Terespol z Alfą Bydgoszcz. Liderujący po 5 serii spotkań drużyna z Bydgoszczy nie bez trudu uporała się z rugbystami z przygranicznych miast 20:19 .

Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie i przez cały przebieg spotkania utrzymywał się wyrównany wynik. Zawodnicy Unii nie ustępowali liderom rozgrywek w żadnym elemencie gry utrzymując bezpieczną różnicę punktową. Jednak to ostatecznie zawodnicy z Bydgoszczy dowieźli do końca korzystny rezultat nie pozwalając w drugiej połowie na powiększenie zdobyczy punktowej zawodnikom Unii.

Teraz przed rugbystami Unii dwutygodniowa przerwa a następnie wyjazd do Lubina na mecz z Miedziowymi. Następne spotkanie w Terespolu odbędzie się 30 września a rywalem będzie zespół Rugby Białystok z którym w pierwsze rundzie przegraliśmy 17:14.