Podział punktów z Żabikowem

Remisem 1:1 zakończyło się niedzielne spotkanie Granicy Terespol przeciwko Unii Żabików.

Mecz wyjątkowo dobrze rozpoczął się dla Granicy Terespol ponieważ już po kwadransie nasi piłkarze prowadzili 1:0. Bramkę po składnej akcji i wymianie kilku podań przed polem karnym przeciwnika zdobył Mateusz Wasiluk.

W drugiej połowie spotkania to goście zaczęli przejmować inicjatywę i przeprowadzać groźniejsze ataki. Efektem tego była bramka strzelona na 10 minut przed końcem spotkania. Granica nie potrafiła już odpowiedzieć na trafienie gości i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Na 4 miejsce w tabeli tuż za Granicą wskoczyła Lutnia Piszczac po wygranej z Tytanem Wisznice. Liderem z dwupunktową nad Gromem pozostaje Huragan Międzyrzec Podlaski, który zremisował 0:0 z Bizonem Jeleniec.

Aktualna tabela bialskiej okręgówki:

Następne spotkanie Granica Terespol rozegra 9 czerwca na wyjeździe. Przeciwnikiem piłkarzy z Terespola będzie Kujawiak Stanin.