Pierwszy tydzień za nami

Dołącz do grupy na Telegramie

Za nami pierwszy tydzień działalności nowej witryny znajdującej się pod dobrze wszystkim znanym adresem terespol.net. Adres ten jest powiązany z serwisami informacyjnymi, jakie powstawały przez lata.

Pierwszy z nich powstał już ponad 13 lat temu na początku 2005 roku. Był to niezwykle poczytny serwis z równie popularnym forum znajdującym się pod adresem forum.terespol.net. Witryna w tej postaci istniała do końca 2007 roku. W tym czasie na forum miasta pojawiło się ponad 12 tysięcy komentarzy.

Kolejna odsłona witryny pojawiła się na przełomie 2012 roku. Był to serwis informacyjny z rozbudowaną galerią zdjęć. Równolegle istniało również forum miasta pod nowym adresem forum-terespol.pl, na którym pojawiło się 5 tysięcy wpisów. Serwis w takiej formie istniał do końca 2013 roku.

Dzisiaj serwis terespol.net wraca pod swój stary adres w zmienionej formie. Przez pierwsze 7 dni zanotowaliśmy ponad 1000 unikalnych odwiedzin. Opublikowaliśmy 9 artykułów. Do naszego kalendarza trafiło 13 nowych wydarzeń oraz 1 komentarz.

Co dalej?

W pierwszej kolejności poszukujemy osób, które chciałby dołączyć do zespołu redakcyjnego i tworzyć własne treści. Z chęcią opublikujemy wasze zdjęcia lub filmy zarówno archiwalne, jak i aktualne. Posiadamy odpowiednio duże serwery, aby podołać temu zadaniu :).

Dlatego, jeśli masz w sobie dziennikarską pasję i chciałbyś podzielić się swoją pracą przed innymi mieszkańcami zapraszamy do kontaktu poprzez adres emial: kontakt@terespol.net lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply