Papierosy z przemytu pozostały nad rzeką graniczną Bug

Dołącz do grupy na Telegramie
nabuzanski.strazgraniczna.pl

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej nie dopuścili do przemytu papierosów z terytorium Białorusi do Polski.

Wczoraj, we wczesnych godzinach porannych, funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Terespolu, ujawnili i zabezpieczyli w pobliżu rzeki granicznej Bug, wyroby tytoniowe bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Papierosy spakowane w pakiety i owinięte folią w ilości prawie 2,5 tys. szt., zostały przemycone przez rzekę graniczną Bug i czekały na wywiezienie ich w głąb kraju.  

Tak się jednak nie stało, bowiem była to tylko część kontrabandy, która miała być przemycona do Polski. Na terenie Białorusi, tuż przy rzece granicznej, pozostała większa część papierosów, których przemytnicy nie zdążyli już przetransportować na polski brzeg. Prawdopodobnie, osoby dokonujące przemytu papierosów, na widok zbliżającego się patrolu Straży Granicznej, zbiegły z miejsca zdarzenia.

nadbuzanski.strazgraniczna.pl

źródło: nabuzanski.strazgraniczna.pl

1 Komentarz

  1. Ale jak brzmi 2,5tys wow. A to jest raptem 12 i pół? Kartona. Tyle to pod biedra w ciągu dwóch minut te babcie wcisnał przypadkowym klientom.

Leave a Reply