Odbudowa terespolskiej siłowni

Dołącz do grupy na Telegramie

W Terespolu powstała oddolna inicjatywa mająca na celu przywrócenie dawnego blasku siłowni zlokalizowanej w hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych numer 1. Siłowni, która przez lata nie była doposażana w dodatkowy sprzęt a tym samym odbiegająca od dzisiejszych standardów.

Odbyło się już pierwsze spotkanie z Burmistrzem Miasta Terespol Panem Jackiem Danielukiem oraz dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury Panią Anną Pietrusik, którzy wspierają inicjatywę mieszkańców. Po wstępnych rozmowach burmistrz miasta zaproponował darmowy wynajem sali oraz zapewnienie opiekuna sali. W ramach porozumienia miasto zgodziło się na umieszczenie nowego sprzętu przez osoby prywatne w zamian za zyski uzyskane ze sprzedaży karnetów.

Nowy sprzęt przeznaczony będzie zarówno dla kobiet i mężczyzn. Powstanie również miejsce do uprawiania crossfitu. Na siłowni pojawi się również trener personalny, który pomoże w indywidualnych ćwiczeniach. Koszt miesięcznego karnetu wahać będzie się w granicach 60-70 złotych.

Redakcja terespol.net będzie na bieżąco informować o postępie prac, jakie toczyć będą się w ramach odbudowy terespolskiej siłowni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply