Nowe kierunki kształcenia w Terespolu

Dołącz do grupy na Telegramie
https://www.facebook.com/jacek.danieluk.94

Jak informuje w swoich mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Terespol Pan Jacek Danieluk, w ostatni dzień września w Terespolu doszło do podpisaniu listu intencyjnego o wzajemnej współpracy.

Podpisanie listu odbyło się 30 września 2019 roku w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej pomiędzy Prezesem PKP Cargo Centrum Logistyczne w Małaszewiczach – Jackiem Rutkowskim i członkiem Zarządu Maciejem Krochmalskim, Rektorem PSW w Białej Podlaskiej prof. Jerzym Nitychorukiem, Dyrektorem Terespolskiego Liceum Akademickiego Bogusławem Korzeniewskim oraz Burmistrzem Miasta Terespol Panem Jackiem Danielukiem.

List intencyjny został podpisany w obecności Senatora RP Grzegorza Biereckiego, Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Dariusza Stefaniuka, Prezesa PKP Cargo Czesława Warsewicza, Małgorzaty Kiec – Dyrektor Delegatury Kuratorium w Białej Podlaskiej oraz Radnych Miasta Terespol na czele z Wiceprzewodnicząca Ewą Zając.

Dzięki temu porozumieniu o współpracy już od następnego roku pojawią się nowe kierunki kształcenia w naszym Liceum Akademickim, np. logistyka, spedycja, transport. PKP Cargo deklaruje pomoc w kształceniu w przedmiotach specjalistycznych oraz stypendia dla najzdolniejszych uczniów.

źródło: https://www.facebook.com/jacek.danieluk.94

Poniżej relacja video przygotowana przez redakcję Biper TV

1 Trackback / Pingback

  1. O nowych kierunkach kształcenia w ALO. Wywiad z Burmistrzem Miasta - Terespol.net

Leave a Reply