Nasze kluby ponownie bez punktów

Dołącz do grupy na FB

Wyjątkowo nieudanie zakończyła się 3 kolejka spotkań dla naszych drużyn występujących w rozgrywkach ligowych. Granica Terespol oraz Twierdza Kobylany przegrały swoje ligowe spotkania.

Szczególnie bolesna okazała się porażka Granicy Terespol z ŁKS Łazy 5:2. Gole dla Granicy zdobyli w końcówce spotkania kolejno: Łukasz Sawtyruk w 82 minucie oraz Jakub Tymon w 83 minucie. Zdobyte dwa gole przy stanie 4:0 nie pozwoliły nawiązać rywalizacji z gospodarzami, którzy ustalili wynik spotkania w 90 minucie po trafieniu Piotra Wałachowskiego.

Kolejne ligowe spotkanie Granica Terespol rozegra na swoim stadionie przeciwko zespołowi LKS Milanów. Początek spotkania o godzinie 16:00 (6 września) na Stadionie Miejskim w Terespolu.

Tabela okręgówki po 3 serii spotkań:

90minut.pl

Dużo bliżej swoich pierwszych ligowych punktów byli zawodnicy Twierdzy Kobylany, którzy rozegrali domowe spotkanie przeciwko Victorii Parczew. Do szczęścia zabrakło niewiele, ponieważ po wyrównanym spotkaniu gospodarze ulegli 3:4.

Kolejne spotkanie Twierdza Kobylany rozegra na wyjeździe przeciwko drużynie Dąb Dębowa Kłoda. Początek spotkania o godzinie 16:00 (6 września) na stadionie w Dębowej Kłodzie.