Nasz Autorytet 2018. Głosujemy na Łukasza Pogorzelskiego!

Dołącz do grupy na Telegramie

Trwa głosowanie w plebiscycie Nasz Autorytet organizowanym przez Tygodnik Podlasiak oraz stowarzyszenie Pryzmat. Plebiscyt podzielony jest na 5 kategorii w jednej z nich Kultura startuje mieszkaniec naszego miasta Łukasz Pogorzelski.

Głosy można oddawać poprzez kupony umieszczony w Tygodniku Podlaskim ( gazeta pojawia się w każdy wtorek) oraz głosując poprzez stronę internetową podlasiak.info.pl. Codziennie można oddać jeden głos.

Sylwetki Łukasza nie trzeba specjalnie przedstawiać naszym mieszkańcom ponieważ większość z nas brała udział w imprezach organizowanych przez jego osobę. A dla wszystkich którzy mimo to nie kojarzą Łukasza krótkie przypomnienie :

Łukasz Pogorzelski – emanujący pozytywną energią pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu. Zajmuje się organizacją i promocją wydarzeń kulturalnych. Doceniony za ogromny wkład w rozwój kultury i pracę na rzecz wspierania organizacji i grup działających na terenie miasta. Dzięki jego determinacji w Terespolu zaistniała profesjonalna drużyna rugby.

Na chwilę obecną Łukasz Pogorzelski w głosowaniu internautów zajmuje 2 miejsce przed prowadzącym Łukaszem Wędą.

Poniżej krótka instrukcja jak zagłosować na Łukasza Pogorzelskiego:

  • Wejdź na stronie podlasiak.info.pl
  • Znajdź kategorię Kultura (2 od góry)
  • Zaznacz kandydaturę Łukasza Pogorzelskiego i naciśnij Vote (Głosuj)
  • Czynność powtarzaj codziennie do 22 lutego

Mamy nadzieję, że mieszkańcy miasta zmobilizują się i pomogą zwyciężyć Łukaszowi i uzyskać ten zaszczytny tytuł. Będzie to zarazem forma podziękowania za działalność kulturalną oraz sportową na terenie miasta Terespol.

Liczymy na Państwa głosy !

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply