Na remis z Sokołem

Remisem 1:1 zakończył się niedzielny pojedynek Granicy Terespol przeciwko Sokołowi Adamów.

Granica Terespol przystąpiła do pojedynku z Sokołem po dwóch kolejnych wyjazdowych zwycięstwach. Pierwsze spotkanie obu drużyn w rundzie jesiennej zakończyło się zwycięstwem Sokoła 1:0.

Niedzielne starcie obu drużyn zakończyło się podziałem punktów.Jedyną bramkę dla Granicy w 18 minucie strzelił Dawid Gregoruk. Granica miała również okazję na podwyższenie wyniku w pierwszej połowie, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Bołtowicz. Goście wyrównali w 29 minucie dzięki trafieniu Michała Domańskiego.

W lidze nie zwalnia rewelacja rundy wiosennej zespół Bad Boys Zastawie, który pokonał Olimpię Okrzeję 3:0. Zwycięstwo piłkarzy z Zastawia pozwoliło oddalić się już na 8 punktów od zawodników Olimpii.

Aktualna tabela bialskiej okręgówki po 18 kolejkach:

Kolejne spotkanie Granica rozegra na wyjeździe 12 maja na wyjeździe. Rywalem naszych piłkarzy będzie Olimpia Okrzeja, początek spotkania o godzinie 16:00.