Na remis z Orłem Czemierniki

Dołącz do grupy na FB

2:2 zakończył się sobotni mecz Granicy Terespol przeciwko drużynie Orła Czemierniki.

Mecz rozpoczął się wyjątkowo dobrze dla Granicy Terespol, już w 3 minucie po uderzeniu Łukasza Sawtyruka nasza drużyna wyszła na prowadzenie. Granica kontrolowała przebieg spotkania, kilka razy stwarzając zagrożenie pod bramką rywala. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się prowadzeniem Granicy, goście przeprowadzili skuteczną akcję bramkową. W polu karnym Granicy najwyżej do piłki wyskoczył Wojciech Jarzynka, który głową wyrównał stan meczu. Chwilę później sędzia zakończył pierwszą część meczu.

Druga część spotkania rozpoczęła się równie dobrze, jak pierwsza dla zawodników gospodarzy. W 56 minucie faulowany w polu karnym był zawodnik Granicy. Rzut karny na gola zamienił Mark Kharmushka. Radość naszych zawodników z prowadzenia w meczu nie trwała jednak zbyt długo. W 63 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Wojciech Jarzynka, który prezyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego.

Obie drużyny do końca walczyły o pełną pulę punktów. Najbliżej tego celu byli goście, którzy w ostatniej akcji mogli rozstrzygnąć losy meczu, jednak piłka po uderzeniu zawodnika Orła wylądowała na poprzeczne bramki Granicy.

Tabela po dwóch kolejkach spotkań:

90minut.pl

Kolejne spotkanie piłkarze Granicy Terespol rozegrają na wyjeździe przeciwko drużynie ŁKS Łazy. Mecz zostanie rozegrany 30 sierpnia o godzinie 16:00 na stadionie w Łazach.