Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem

Dołącz do grupy na Telegramie
http://biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl/

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w m. Podolanka ( gmina Terespol). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia 26-latka kierująca pojazdem doznała obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 7:00 w miejscowości Podolanka (gmina Terespol). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Opel na łuku drogi, wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem.

Auto zjechało na pobocze i do rowu, po tym uderzyło w drzewo. Kierująca oplem 26-letnia mieszkanka gm. Piszczac była trzeźwa. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Do zdarzenia doszło podczas złych warunków atmosferycznych.

http://biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Dostosujmy technikę jazdy do warunków drogowych, nawierzchni i natężenia ruchu. Starajmy się przewidywać zagrożenia i dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: http://biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply