Na 5 z Łazami

Granica Terespol pewnie pokonała u siebie w meczu ligowym ŁKS Łazy aż 5:0. Zwycięstwo umocniło Granicę na 3 miejscu w tabeli.

Granica Terespol po raz kolejny nie dała szans ŁKS Łazy w spotkaniu ligowym. Po jesiennym pogromie 9:1 tym razem w meczu domowym Granica wygrała pewnie 5:0.

Mecz od początku był prowadzony pod dyktando Granicy. Wynik otworzył w 21 minucie Mateusz Sawicki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 1:0 dla Granicy. Druga połowa to już koncert Granicy, która pewnie wykorzystywała błędy zmęczonego rywala.

Bramki dla Granicy kolejno zdobywali:

• Mateusz Sawicki 21′
  • Piotr Bołtowicz 47′
  • Mateusz Sawicki 68′
  • Bartłomiej Leszczyński 86′
  • Piotr Bołtowicz 89′

W meczu na szczycie 20 kolejki wicelider Grom Kąkolewnica zremisował u siebie z liderem z Międzyrzeca Podlaskiego 1:1.