Mieszkaniec Gminy Terespol zatrzymany za posiadanie narkotyków

Dołącz do grupy na Telegramie
http://biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 30-letniego mieszkańca gm. Terespol. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli także gotówkę.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z terespolskiego komisariatu uzyskali informację z której wynikało, że 30-letni mieszkaniec gm. Terespol w miejscu zamieszkania posiadać może substancje psychoaktywne. W miniony wtorek policjanci weszli na teren zamieszkiwanej przez niego posesji.  

W jego pokoju policjanci ujawnili białą substancję. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina. Środki zapakowane były w woreczki. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 250 porcji dealerskich tego narkotyku. W trakcie prowadzonego przeszukania policjanci zabezpieczyli też puste woreczki oraz wagę.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. W trakcie prowadzonych w sprawie czynności policjanci ustalili, że nie jest to jedyny czyn na jego koncie. Podejrzany jest również o udzielanie narkotyków. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzny gotówkę.

Wczoraj wobec 30-latka Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: http://biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply