Mieszkanie + w Terespolu

Dołącz do grupy na Telegramie

Jak informuje Burmistrz Miasta Terespol Pan Jacek Danieluk w swoich mediach społecznościowy w dniu 15 lutego odbyło się spotkanie z Panem Mirosławem Barszczem prezesem Polskiego Funduszu Rozwoju Nieruchomości.

Tematem spotkania, które odbyło się w Warszawie było przygotowanie do budowy w Terespolu dwóch budynków wielorodzinnych w ramach programu rządowego Mieszkanie +. Projekt zakłada stworzenie około 60 mieszkań.

Program Mieszkanie + jest programem rządowym dla tych, których nie stać na zakup własnego mieszkania, a równocześnie wysokość ich zarobków jest zbyt duża, by mogli ubiegać się o lokum np. od gminy. Z programu może skorzystać każda osoba fizyczna.

Na dzień 20 lutego zaplanowano spotkanie robocze z przedstawicielami Funduszu Rozwoju Nieruchomości w budynku Urzędu Miasta w Terespolu.

2 Komentarze

  1. mam pytanie do pana burmistrza i chcę prosić redakcję o zadanie mu tego pytania: czy każda osoba fizyczna oznacza każdą osobę, także spoza Polski, tj. obcokrajowca? Również z Azji, muzułmanina, Chińczyka, Ukraińca itd.?

1 Trackback / Pingback

  1. Spotkanie robocze w sprawie Mieszkania plus - Terespol.net

Leave a Reply