Mamy Czas w dobry miejscu. Głosujemy na projekt

Dołącz do grupy na Telegramie

Rusza konkurs organizowany przez sieć sklepów Tesco „Decydujesz, Pomagamy” w którym można oddać głos na projekt lokalnej inicjatywy.

Zwycięzców w ogólnopolskim głosowaniu wybiorą klienci sklepów Tesco. Głosowanie rozpocznie się 21.01.2019 i potrwa do 17.02.2019. W marcu poznamy zwycięzców, którzy podzielą między sobą pulę grantów przeznaczoną na realizację projektów w kwocie 1 125 000 złotych.

W konkursie udział bierze Stowarzyszenie Bugowiaki z Terespola z projektem Mamy Czas w dobrym miejscu.

Projekt zakłada stworzenie w mieście miejsca do rekreacji, spotkań, nawiązywania relacji pomiędzy mieszkańcami i osobami przybywającymi. Będą odbywać się tam mecze siatkówki plażowej, pikniki, eventy rodzinne, szkolenia z zakresu np. zdrowego trybu życia, wykłady o lokalnej historii czy kursy udzielania pierwszej pomocy. Projekt zapewni lokalnej społeczności miejsce, którego według rozpoznania brakuje oraz umożliwi nawiązywanie relacji i integracji.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do oddania głosu na projekt Stowarzyszenia Bugowiaków, który może pozytywnie wpłynąć na nasze miasto. Lista sklepów Tesco w których można oddać głos na projekt stowarzyszenia Bugowiaki

  • Łuków Międzyrzecka 49
  •  Międzyrzec Podlaski Nadbrzeżna
  •  Radzyń Podlaski Stagrowskiego 1 
  •  Terespol Wyszyńskiego 3-5 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply