Lider za mocny na Granicę

Dołącz do grupy na FB

Nie udał się piłkarzom Granicy Terespol wyjazd do lidera z Kąkolewnicy. Twierdza Kobylany kolejny raz bez punktów i w coraz gorszej sytuacji w ligowej tabeli.

Granica Terespol przegrała swoje spotkanie z Gromem Kąkolewnica 5:1. Jedyną bramkę dla Granicy Terespol zdobył w 50 minucie Rafał Jachorek. Po tym spotkaniu zespół Granicy spadł na 9 miejsce w tabeli. Liderem pozostaje niezmiennie Grom Kąkolewnica z kompletem punktów.

Kolejne spotkanie ligowe Granica Terespol rozegra 4 października na wyjeździe przeciwko zespołowi Bad Boys Zastawie.

Tabela okręgówki po 7 kolejkach:

90minut.pl

W coraz gorszej sytuacji w A-klasie jest zespół Twierdzy Kobylany, który w ostatnią niedzielę uległ na własnym boisku drużynie LZS Sielczyk aż 1:6. Zawodnicy Twierdzy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, otwierając wynik w 17 minucie po trafieniu Bartłomieja Klekotki. Radość gospodarzy trwała zaledwie 5 minut, kiedy to gospodarze wyrównali po uderzeniu Jakuba Dorosza. Kolejne minuty to coraz większa dominacja gości, która została potwierdzona kolejnymi 5 trafieniami.

Twierdza pozostaje jedynym zespołem w ligowej stawce, który nie zdobył swoich ligowych punktów w bieżącym sezonie. Kolejne spotkanie Twierdza Kobylany rozegra 4 października na wyjeździe przeciwko zespołowi SRG Sławatycze.