Komisariat Policji w Terespolu wznawia swoją działalność.

Dołącz do grupy na Telegramie
maps.google.pl

Od jutra Komisariat Policji w Terespolu wznawia swoje funkcjonowanie. Wcześniejsza decyzja o czasowym jego wyłączeniu z obsługi interesantów podyktowana była w troską o zdrowie funkcjonariuszy, pracowników i osób odwiedzających komisariat, w związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem u jednego z funkcjonariuszy. Budynek jak i pojazdy służbowe zostały poddane dokładnej dezynfekcji i są gotowe do ponownego wykorzystania.

W miniony weekend potwierdzony został przypadek zakażenia COVID-19 u policjanta terespolskiego komisariatu. W związku z tą informacją Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej w uzgodnieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o czasowym wyłączeniu komisariatu, a osoby mające kontakt z zakażonym funkcjonariuszem poddano izolacji i kwarantannie.


Po przeprowadzeniu dezynfekcji budynku i pojazdów służbowych, wykonaniu testów przesiewowych na obecność koronawirusa wśród policjantów i pracowników cywilnych od jutra (14.08.2020 r.) jednostka wraca do funkcjonowania.

źródło: biala-podlaska.lubelska.policja.gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply