Kolejne wyjazdowe zwycięstwo

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Granicy Terespol w rundzie wiosennej bialskiej okręgówki. Tym razem nasi zawodnicy pokonali Olimpie Okrzeja 2:1.

Mecz rozpoczął się po myśli zawodników Granicy, bo już po kwadransie gry zawodnicy z Terespola prowadzili z gospodarzami 2:0. Dwa trafienia zanotował Dawid Gregoruk po strzałach w 13 oraz 15 minucie spotkania. Gospodarze zdołali zmniejszyć rozmiary porażki tuż przed samą przerwą po trafieniu Bartosza Nowaka.

Na czele tabeli bez zmian nadal liderem pozostaje Huragan Międzyrzec Podlaski, który w domowym spotkaniu pokonał LKS Milanów 5:2. Wicelider z Kąkolewnicy pewnie wygrał u siebie Kujawiaka Stanin aż 8:1. Między liderującymi drużynami pozostaje jednopunktowa różnica.

Aktualna tabela po 19 kolejkach spotkań:

Kolejna spotkanie Granica Terespol rozegra 19 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Terespolu. Rywalem naszych piłkarzy będzie ŁKS Łazy.