Kolejna kolejka spotkań z zerowym dorobkiem punktowym

Dołącz do grupy na Telegramie

Kolejna kolejka spotkań ligowych nie przyniosła przełamania w grze naszych zespołów występujących na co dzień w rozgrywkach piłkarskich.

Piłkarze Granicy Terespol do spotkania z LKS Milanów przystąpili po wyjątkowo nieudanym spotkaniu wyjazdowym z ŁKS Łazy. Mecz miał być okazją do przełamania i wywalczenia kolejnych ligowych punktów z wyżej notowanym zespołem.

Pierwsza połowa to wyrównana gra z sytuacjami bramkowymi po obu stronach boiska. Granica Terespol nie ustępowała silniejszemu rywalowi, grając ambitnie zarówno w obronie, jak i ataku. Mimo to pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem z delikatną przewagą gospodarzy.

Druga część spotkania rozpoczęła się po myśli zawodników Granicy, którzy wywalczyli rzut karny. Do wykonywania rzutu karnego podszedł Mateusz Sawicki, jednak bramkarz gości wyczuł intencję strzelającego i wynik nie uległ zmianie.

Jak mówi stare piłkarskie porzekadło, niewykorzystane sytuację lubią się mścić. I tak było w tym wypadku. Zamiast prowadzenia Granicy to goście strzelili pierwszą bramkę w 55 minucie za sprawą Mateusza Podgajnego. Od tego momentu to właśnie zawodnicy z Milanowa zaczęli coraz śmielej atakować bramkę Granicy. Kolejna bramka padła w 69 minucie za sprawą Grzegorza Romaniuka. Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 83 minucie Patryk Czuryło.

Granica mimo wyrównanie gry w pierwszej połowie oraz doskonałej okazji do otwarcia wyniku, schodzą z boiska bez zdobyczy punktowej. Kolejne spotkanie piłkarze Granicy rozegrają na wyjeździe przeciwko Kujawiakowi Stanin.

Komplet wyników 4 kolejki bialskiej okręgówki:

Bad Boys Zastawie 2-0Unia Krzywda 
Grom Kąkolewnica 2-0Kujawiak Stanin 
Granica Terespol 0-3LKS Milanów 
Unia Żabików 7-4ŁKS Łazy 
Bór Dąbie 1-0Orzeł Czemierniki 
LZS Dobryń 1-5Sokół Adamów 
Ar-Tig Huta Dąbrowa 0-6Tytan Wisznice 

Tabela klasy okręgowej:

90minut.pl

Druga z naszych drużyn Twierdza Kobylany wybrała się na wyjazdowe spotkanie do Dębowej Kłody, aby wywalczyć swoje pierwsze ligowe punkty. Mecz rozpoczął się po myśli Twierdzy. W 9 minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Szymański i to niespodziewanie goście objęli prowadzenie na trudnym terenie.

Jednak Dąb nie pozwolił sobie na stratę punktową na własnym boisku. Gospodarze jeszcze w pierwszej połowie strzelili kolejne 3 bramki za sprawą Kamila Daszczyka (24 minuta), Patryka Wójcika (28 minuta) oraz Grzegorza Tabeńskiego w 39 minucie.

Druga połowa to koncert Kamila Daszczyka, który do bramki z pierwszej połowy dołożył kolejne 3 trafienia (47,56,64 minuta). Goście z Kobylan byli w stanie odpowiedzieć zaledwie jednym trafieniem Bartłomieja Klekotki w 71 minucie. Ostatecznie Dąb pokonał Twierdzę 6:2.

Twierdza po tym spotkaniu spadła na ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowy. Kolejne spotkanie ligowe zawodnicy z Kobylan rozegrają u siebie Az-Bud Komarówka Podlaska.

Wyniki 4 kolejki A-klasy:

Victoria Parczew 2-3Krzna Rzeczyca 
Dąb Dębowa Kłoda 6-2Twierdza Kobylany 
Az-Bud Komarówka Podlaska 0-3SPLGMP Rogoźnica 
GLKS Rokitno 4-1Niwa Łomazy 
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 7-2SRG Sławatycze 

Tabela A-klasy:

90minut.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply