Iwaniuk poprze Skolimowskiego

Dołącz do grupy na Telegramie

Wczoraj przy międzynarodowym dworcu kolejowym w Terespolu odbyła się konferencja prasowa, na której podpisano deklarację samorządową.

Deklaracja została podpisana pomiędzy kandydatem na burmistrza Terespola Piotra Skolimowskiego a wójtem Gminy Terespol Krzysztofem Iwaniukiem. Pan Iwaniuk tym samym oficjalnie poparł kandydaturę Pana Skolimowskiego.

Podpisana deklaracja samorządowa zawiera punkty współpracy pomiędzy gminą wiejską a miejską. Wśród najważniejszych zapisów, jakie zawarto w deklaracji, należy wymienić wykorzystanie przygranicznego położenia miejscowości, wspólna realizacja projektów finansowych z funduszy unijnych, wspólna promocja regionu i poszukiwanie inwestorów.

Poniżej relacja wideo przygotowana przez redakcję bp24.pl

 

Iwaniuk popiera Skolimowskiego. Trwa konferencja prasowa w Terespolu

Opublikowany przez Biała24 – www.bp24.pl Poniedziałek, 8 października 2018

6 Komentarzy

  1. Jest ktos w stanie wyjaśnić tą pokrętną logikę jaką kierują sie obaj Panowie. Utwierdzają nas na każdym kroku ze mieszkańcy są dla nich najważniejsi i zamierzają walczyć o ich dobro tworząc wspólprace miedzy gminami.Czyli ta wspólpraca jest możliwa tylko w wypadku zwycięstwa Skolimowskiego w innym wypadku już nie a dobro mieszkańców już nie będzie priorytetem. Dlaczego Iwaniuk wpadł na ten genialny plan dopiero po prawie 30 latach rządzenia? Co wcześniej stało na przeszkodzie ? Dlaczego dopiero kandydowanie Skolimowskiego przekonało Iwaniuka do współpracy ?

    • Iwaniuk od dawna nie dogadywal się z Jackiem więc współpraca nie była możliwa. Teraz pojawił się Skolimowski więc jest okazja postawienia na nowego konia w Urzędzie Miasta. Nie wierzę w tą współpracę nawet jeśli obiecają mi linię metra między Kobylanami a Terespolem.

  2. Rowniez dołaczam sie do pytania. Poproszę o odpowiedz zarowno wójta jak i burmistrza DLACZEGO współpraca między osciennymi gminami nie była możliwa do tej pory skoro może przynieść tyle korzyści. Kto nie był zainteresowany współpraca? Czy ta deklaracja jest tylko zagrywka na czas kampanii wyborczej i nic z tego i tak nie będzie

  3. Czyżby Łukasz Dragun tak mocno naciskał na Iwaniuka, że ten posunął się do tak desperackiego kroku i próbuje się bratań z miastem.

Leave a Reply