Granica z pierwszymi punktami

Granica Terespol zdobyła swoje pierwsze punkty w sezonie, remisując spotkanie domowe z Unią Krzywda 1:1.

Obie drużyny przystępowały do spotkania z zerowym dorobkiem punktowym po przegranej w pierwszej kolejce spotkań. Unia przegrała z Gromem Kąkolewnica 2:0, natomiast Granica uległa Sokołowi Adamów 2:1.

Granica Terespol w przebiegu całego spotkania zaprezentowała się zdecydowanie lepiej od gości z Krzywdy. Szczególnie druga połowa przyniosła wiele okazji bramkowych i tylko nieskuteczności zawodników Granicy sprawiła, że nasi zawodnicy nie zgarnęli 3 punktów.

Goście swoją bramkę zdobyli po efektownym trafieniu z rzutu wolnego w 53 minucie. Szczęśliwym strzelcem bramki okazał się Radosław Cieślak. Granica Terespol wyrównała w 65 minucie po trafieniu Artura Trochimiuka.

Liderem ligi pozostaje Bizon Jeleniec, który pokonał u siebie Tytana Wisznice 4:2. Tuż za liderem z identyczną liczbą punktów plasuje się Grom Kąkolewnica, Sokół Adamów oraz Lutnia Piszczac.