Granica poza Pucharem Polski

Nie udało się piłkarzom Granicy Terespol przejść III rundy rozgrywek Pucharu Polski. Na przeszkodzie zawodnikom z Terespola stanęli piłkarze Młodzieżówki Radzyń Podlaski wygrywając spotkanie 5:2. Wynik tym bardziej sensacyjny iż zawodnicy z Radzynia na codzień występują w A-klasie.

NIe udało się zatem powtórzyć bardzo dobrego wyniku z poprzedniego sezonu tych rozgrywek kiedy to piłkarze Granicy dotarli do 1/4 finału przegrywając z Orlętami Radzyń Podlaski 1:4.

Komplet wyników Granicy w Pucharze Polski sezonu 2018/2019 grupa Lubelski ZPN

I runda – Niwa Łomazy 1:2 Granica Terespol

II runda – Top 54 Biała Podlaska 1:2 Granica Terespol

III runda – Młodzieżówka Radzyń Podlaski 5:2 Granica Terespol

Piłkarze Granicy tym spotkanie zakończyli 2018. Rok niezwykle udany ponieważ zakończony awansem do klasy okręgowej po niezwykle emocjonującym finiszu w ostatnim spotkaniu sezonu z Orłem Czemierniki. Jak pokazała runda jesienna Granica jako beniaminek nie odstaje od stawki pozostałych zespołów a 4 miejsce po połowie rozgrywek należy zapisać po stronie sukcesów.

Przed piłkarzami Granicy zimowa przerwa po której na wiosnę wrócą na ligowe boiska walcząc o jak najwyższe miejsce w końcowej tabeli ligi okręgowej.