Granica na remis, Twierdza z porażką

Dołącz do grupy na Telegramie

Kolejny runda spotkań i kolejna niska zdobycz punktowa naszych drużyn występujących w rozgrywkach ligowych. Tylko Granica Terespol wywalczyła jedyny punkt, remisując z Bad Boys Zastawie.

Granica Terespol zremisowała swoje wyjazdowe spotkanie z Bad Boys Zastawie 1:1. Zdobyty punkt jest szóstym wywalczonym w tym sezonie. Granica Terespol plasuje się na 12 miejscu w tabeli, wyprzedzając Kujawiaka Stanin oraz Unię Krzywdę. Liderem pozostaje Lutnia Piszczac, która pokonała w spotkaniu wyjazdowym Orła Czemierniki.

Kolejne spotkanie ligowe Granica Terespol rozegra 6 października na własnym stadionie, rywalem Granicy będzie Unia Żabików. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Komplet wyników 8 kolejki:

Bad Boys Zastawie 1-1Granica Terespol 
Unia Żabików 0-0Grom Kąkolewnica 
Bizon Jeleniec 3-3Kujawiak Stanin 
Bór Dąbie 0-3LKS Milanów 
Orzeł Czemierniki 2-4Lutnia Piszczac 
Tytan Wisznice 7-2ŁKS Łazy 
Sokół Adamów 3-0Unia Krzywda 

Tabela bialskiej okręgówki:

90minut.pl

Również druga drużyna z naszego regionu, Twierdza Kobylany nie może zaliczyć do udanych startu nowego sezonu w bialskiej A-klasie. Wyjazdowe spotkanie z Az-Bud Komarówka Podlaska zakończyło się porażką Twierdzy 2:0. Twierdza w sześciu spotkaniach wywalczyła zaledwie 4 punkty, plasując się na 9 miejscu w ligowej stawce.

Kolejne spotkanie zawodnicy Twierdzy Kobylany rozegrają na własnym boisku. Rywalem Twierdzy będzie SPLGMP Rogoźnica. Mecz odbędzie się 6 października o godzinie 14:00 na stadionie w Kobylanach.

Komplet wyników 6 kolejki A-klasy:

Agrosport Leśna Podlaska 0-0LZS Dobryń 
Dąb Dębowa Kłoda 3-1Janowia Janów Podlaski 
Victoria Parczew 6-2Krzna Rzeczyca 
Az-Bud Komarówka Podlaska 2-0Twierdza Kobylany 
SPLGMP Rogoźnica 3-5Niwa Łomazy 
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 3-1SRG Sławatycze 

Aktualna tabela:

90minut.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply