Granica na dnie. Twierdza z porażką

Dołącz do grupy na Telegramie

Zdecydowanie ciężko idzie naszym drużynom zdobywanie punktów w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Zarówno Granica, jak i Twierdza po tej rundzie spotkań nie powiększyły swojego dorobku punktowego.

Granica Terespol w tej kolejce grała wyjazdowe spotkanie z Orłem Czemierniki. To właśnie w bezpośrednim starciu obu drużyn przed dwoma sezonami, drużyna Granicy wywalczyła awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Ligowe spotkanie było zatem szansą na rewanż za przegraną rywalizację na finiszu sezonu. Szansą, którą gospodarze wykorzystali, zdobywając komplet punktów. Zwycięstwo 3:1 nad pozostającą w kryzysie Granicą, spowodowała że zespół z przygranicznego miasta spadł na ostatnie miejsce w tabeli.

Kolejne spotkanie Granica rozegra na własnym stadionie przeciwko Tytanowi Wisznice. Początek spotkania o godzinie 13:00 (3 listopada). Informacje o spotkaniu znajdują się również w naszym kalendarzu wydarzeń.

Liderem pozostaje niezwalniającą tempa Lutnia Piszczac. Lutnia pewnie pokonała w wyjazdowym spotkanie ŁKS Łazy 1:4. Lutnia prowadzi już z 6 punktami przewagi nad drugi Bizonem Jeleniec.

Komplet wyników 12 kolejki:

Bad Boys Zastawie 0-4Bizon Jeleniec 
Bór Dąbie 2-2Unia Żabików 
Orzeł Czemierniki 3-1Granica Terespol 
Tytan Wisznice 3-2Grom Kąkolewnica 
Sokół Adamów 1-2Kujawiak Stanin 
Unia Krzywda 0-1LKS Milanów 
ŁKS Łazy 1-4Lutnia Piszczac 

Tabela bialskiej okręgówki:

90minut.pl

Nie udało się podtrzymać dobrej passy zawodnikom Twierdzy Kobylany. Po ostatnim ligowym zwycięstwie przyszła ligowa porażka z Niwą Łomazy. Twierdza jedyną bramkę straciła po uderzeniu z rzutu wolnego w 54 minucie spotkania. Od utraty bramki Twierdza stworzyła 3 doskonale okazja do wyrównania wyniku, jednak zabrakło skuteczności i 3 punkty zostały w Łomazach.

Z bezpieczną przewagą 6 punktów nad Viktorią Parczew pozostaje LZS Dobryń. Piłkarze z Dobrynia w tej kolejce spotkań zremisowali z SPLGMP Rogoźnica 1:1.

Kolejne spotkanie Twierdza rozegra na wysłanym stadionie przeciwko Agrosport Leśna Podlaska. Mecz zostanie rozegrany 3 listopada o godzinie 13:00 w Kobylanach.

Wyniki 10 kolejki A-klasy:

Agrosport Leśna Podlaska 1-5Victoria Parczew 
Az-Bud Komarówka Podlaska przełożony na 17 listopadaDąb Dębowa Kłoda 
SPLGMP Rogoźnica 1-1LZS Dobryń 
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 0-0Janowia Janów Podlaski 
SRG Sławatycze 2-1Krzna Rzeczyca 
Niwa Łomazy 1-0Twierdza Kobylany 

Tabela A-klasy:

90minut.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Leave a Reply